Darujte radostnou zvěst


Milí,
posilněni uplynuvším Rokem Božího slova bychom Vás rádi přizvali k aktivitě “Radostná zvěst”, která nás vybízí k intenzivnějšímu prožití doby adventní a vánočních svátků. Je to čas, který doslova vybízí k hledání impulsů, jež by do životů našich blízkých i nás samotných přinesly radost.

Vnímáme, že opravdová radost se rodí tam, kde jsou srdce otevřená lásce. Tedy srdce toužící obdarovávat především druhé a radovat se z radosti druhých. Průvodcem nám budiž ten nejpovolanější, Ježíš v Betlémě narozený, aby přinesl poselství lásky a ukázal cestu k věčné radosti v nebi!

Každou adventní neděli Vám zašleme část dětmi čteného příběhu Radostné zvěsti (čerpané z textů evangelia). Na konci jednotlivých videí budou uvedeny jednak náměty k prožívání Adventu, jednak úkoly (nejen) pro děti a mládež, jejichž uskutečnění, věříme, může šířit radost. Splněné úkoly nám můžete zasílat vždy do konce příslušného týdne na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a tímto se zařadit do soutěže o hodnotné dárky.