Centrum pro rodinu
Kyjov

+ 420 728 759 816
cprkyjov@ado.cz

Hurá škola

U příležitosti nástupu dětí do škol a školek Vás jménem Centra pro rodinu Kyjov, města Kyjov a Agenturou pro občany zveme v sobotu 8. Září 2012 od 15:00 hodin na nádvoří před radnici. (při nepříznivém počasí estrádní sál MKS Kyjov ).

Vše se uskuteční v rámci získání neinvestiční dotace za výhru v soutěži Obec přátelská rodině roku 2011, kterou vyhlásilo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR spolu se Sítí mateřských center a Asociace center pro rodinu.

Budete mít jedinečnou příležitost shlédnout zde dětského představení Spievankovo v podání Richarda Čanakyho (slovenský hudebník) alias Zahrajka a Márie Podhradské (známé z pohádky „Sedmero krkavců") alias Spievanky, kteří k nám zavítali z čarovné krajiny, kde se stále zpívá. Královna země Spievankovo nám je posílá, aby nám předali radost a dobrou náladu svými písničkami.

Všechny jistě zaujmou rytmické písničky, jejichž snadno zapamatovatelná slova zpívají děti společně s účinkujícími. Samozřejmě nechybí humor. Představení je spíše pro naše nejmenší občánky, ale věříme, že i rodiče nepřijdou zkrátka.

Po skončení na děti bude čekat další představení tentokrát v podání Divelně šermířské společnosti Dračí Úsvit z Hodonína.

Po skončení budou na děti čekat další atrakce v podání velké trampolíny, obrovské nafukovací skluzavky, vypouštění balónků s přáním.

Během celé akce bude k dispozici stánek „první pomoci" s občerstvením. Bude zde nealko pití a samozřejmě k ochutnání nepřeberného množství sladkých, ale i slaných pečených dobrot. To vše za dobrovolný příspěvek, který pak bude použit na nákup dalších prvků pro Centrum pro rodinu Kyjov.

Na své si přijdou všichni zúčastnění, jelikož zde bude i stánek místní Agentury pro občany, která bude nabízet malování na obličej a další jiné aktivity. Můžete se zde také dozvědět více o vlastním fungování organizace a seznámit se s aktivitami, které nabízí.

Těšíme se na Vás a věříme, že odpoledne s námi strávené si všichni užijete a načerpáte novou energii do dalších dnů.

Bez nzvu

Manželské večery

banner 300 600px

Časopis Rodinný život

191 obal2

 

Časopis je možné si u nás zapůjčit. Každý výtisk máme pro Vás k dispozici hned dvakrát.

Podpořte nás

banner-300i.cs

Kam v Kyjově

Jsme na facebooku

Sms služba

sms+420 731 731 800

Chceme se spolu s Vámi modlit za Vaše úmysly.

Kontakt

Centrum pro rodinu Kyjov

Adresa: třída Palackého 64/1, Kyjov 697 01

Telefon: +420 728 759 816

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprkyjov@ado.cz