Centrum pro rodinu
Kyjov

+ 420 728 759 816
cprkyjov@ado.cz

Den pro rodinu

U příležitosti oslavy DNE PRO RODINU Vás jménem Centra pro rodinu Kyjov, města Kyjov a Agenturou pro občany zveme v sobotu 26. Května 2012 ve 14:30 hodin na nádvoří před radnici. (při nepříznivém počasí DS MKS Kyjov ).

Vše se uskuteční v rámci získání neinvestiční dotace za výhru v soutěži Obec přátelská rodině roku 2011, kterou vyhlásilo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR spolu se Sítí mateřských center a Asociace center pro rodinu.

Budete mít jedinečnou příležitost shlédnout zde divadelní představení v podání „Teátru Víti Marčíka" s názvem „Sněhurka a sedm trpaslíků".

Toto loutkové představení se odehrává na komediantském voze, který se na chvíli stane královskou komnatou, pak hustým černým lesem a nakonec i chaloupkou se sedmi malými postýlkami, stolem a lavicí pro trpaslíky. Hru oživí rytmické písničky, jejichž snadno zapamatovatelný refrén zpívají děti společně s herci. Samozřejmě nechybí humor a hlavně láska, která i smrt překoná.Představení je spíše pro naše nejmenší občánky, ale věříme, že i rodiče nepřijdou zkrátka.

Po skončení představení na děti budou čekat další atrakce v podání velké trampolíny, střelby na cíl a v neposlední řadě vypouštění balónků s přáním.

Během celé akce bude k dispozici stánek „první pomoci" s občerstvením. Bude zde, jak alko, tak nealko pití a samozřejmě k ochutnání nepřeberného množství sladkých, ale i slaných pečených dobrot. To vše za dobrovolný příspěvek, který pak bude použit na nákup dalších prvků Centra pro rodinu.

Na své si přijdou všichni zúčastnění, jelikož zde bude i stánek místní Agentury pro občany, která bude nabízet malování na obličej a další jiné aktivity. Můžete se zde také dozvědět více o vlastním fungování organizace a seznámit se s aktivitami, které nabízí.

Zakončení oslavy dne rodin se uskuteční v 19:30 a to dalším představením „Teátru Víti Marčíka", ale tentokrát pro dospívající mládež a dospělé spoluobčany. Představení nese název „Labyrint světa a ráj srdce".

Všudybud a Mámení provázejí Víťu Marčíka labyrintem světa, aby nakonec nalezl ráj ve vlastním srdci. Představení se bude odehrávat v divadelním sále domu kultury.

Těšíme se na Vás a věříme, že odpoledne s námi strávené si všichni užijete a načerpáte novou energii do dalších dnů.

Den rodin

Manželské večery

banner 300 600px

Časopis Rodinný život

191 obal2

 

Časopis je možné si u nás zapůjčit. Každý výtisk máme pro Vás k dispozici hned dvakrát.

Podpořte nás

banner-300i.cs

Kam v Kyjově

Jsme na facebooku

Sms služba

sms+420 731 731 800

Chceme se spolu s Vámi modlit za Vaše úmysly.

Kontakt

Centrum pro rodinu Kyjov

Adresa: třída Palackého 64/1, Kyjov 697 01

Telefon: +420 728 759 816

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprkyjov@ado.cz