Centrum pro rodinu
Kyjov

+ 420 728 759 816
cprkyjov@ado.cz

I.ročník Spolča Spolčí

Dnešní uspěchaná doba nás vede k tomu, abychom se mnohdy zastavili jenom, když je to opravdu nutné. Nemáme pořádně čas si popovídat a prožít den jen tak v pohodě a v klidu se svými nejbližšími a s přáteli.

Proto jsme vytvořili jedinečnou příležitost pro Vás mladé rodiny z Kyjova, které jste součástí nějakého společenství, Vás a Vaše děti, k zastavení a klidného prožití jednoho krásného odpoledne.

Tohle všechno a určitě mnohem víc se uskutečnilo 7.května a to v prostorách hasičské zbrojnice v Kyjově Nětčicích. Ve spolupráci s místními hasiči a hlavně s dovolením jejich velícího jsme měli na tohle jedno odpoledne volnou nejenom zahradu.

Pro všechny zde bylo přichystáno občerstvení v podobě nejenom pití jak alkoholického tak i nealkoholického, ale i jídla.

Pro děti byla možnost vyžití na nové asfaltové ploše a samozřejmě prohlídka celé stanice a to i té nejzáživnější části, kterou byly bezpochyby garáže pro hasičská auta a auta samotná. To vše za odborného dohledu a výkladu velitele.

Spolčo spolčí

Akce se zúčastnilo velké množství mladých rodin i s jejich dětmi a celé odpoledne si všichni krásně užili a načerpalli jsme spoustu energie do dalších hektických dnů.

Velký dík patří právě hasičům a hlavně jejich přímému nadřízenému Jiřímu Pelikánovi, který tohle všechno zařídil, a díky němuž jsme mohli využít prostory hasičské zbrojnice.

Pro všechny, kteří by se chtěli zúčastnit alespoň pohledem máme přichystán průřez celým odpolednem v podobě pořízených fotografií.

Manželské večery

banner 300 600px

Časopis Rodinný život

191 obal2

 

Časopis je možné si u nás zapůjčit. Každý výtisk máme pro Vás k dispozici hned dvakrát.

Podpořte nás

banner-300i.cs

Kam v Kyjově

Jsme na facebooku

Sms služba

sms+420 731 731 800

Chceme se spolu s Vámi modlit za Vaše úmysly.

Kontakt

Centrum pro rodinu Kyjov

Adresa: třída Palackého 64/1, Kyjov 697 01

Telefon: +420 728 759 816

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprkyjov@ado.cz